Welkom op onze site - laatste aanpassing 06.12.2021_12.00 uur
Kalender komende periode
voetbal.jpg
Aanduidingen scheidsrechters
imagesVSXW6NJI.jpg

- Nieuwe ploegfoto's A-kern en B-kern online : zie Seniors

- Statistieken 1ste elftal - Rechts onder op de startpagina.

- Aanduidingen scheidsrechters : dagelijkse up-to-date

.

Om onze site up-to-date te houden kan u ons foto's, weetjes, verslagen van wedstrijden, ... bezorgen door ons te mailen. (webmasterlhvv@gmail.com)
Interesse voor een testtraining? Of gewoon een vraag?
Mail de webmaster. U hoort snel van ons.

Bericht ontvangen!

lhvv A 2122.jpg

Zaterdag 11 december 2021

14.30 uur     Turkse FC – Reserven A

13.30 uur     Reserven B - Kadijk SK

18.30 uur     Achel VV A – LHVV B

 

Zondag 12 december 2021

14.30 uur     LHVV A - Turkse FC

 

Vrijdag 17 december 2021

19.30 uur     Reserven A - Paal-Tervant

19.30 uur     Veteranen - Kadijk SK

 

Zaterdag 18 december 2021

10.00 uur     KFC Helson – U11

14.30 uur     Lommel Kolonie – Reserven B

19.45 uur     Paal-Tervant – LHVV A

 

Zondag 19 december 2021

14.30 uur     LHVV B – Bocholt VV B

lhvv B 2122.jpg
Programma en klassement
2de provinciale A seizoen 2021-2022
 

Speeldag 14

04/12   19u30   RC Reppel - Bolderberg

04/12   19u30   Thes Sp. B - Halen

04/12   19u30   Stal - LHVV A

04/12   20u00   P. Houthalen - Heusden-Zolder

04/12   20u00   RC Peer - KFC Hamont 99

05/12   14u30   Grote Heide - FC Paal-Tervant

05/12   14u30   Turkse FC - Hechtel

05/12   14u30   Anadol - ESK Leopoldsburg

Speeldag 15

11/12   19u30   Halen - RC Reppel

11/12   19u30   KFC Hamont 99 - Park Houthalen

11/12   19u30   ESK Leopoldsb. - Thes Sp. B

11/12   19u45   FC Paal-Tervant - Stal

12/12   14u30   Hechtel - Anadol

12/12   14u30   LHVV A - Turkse FC

12/12   14u30   Heusden-Zolder - Grote Heide

12/12   14u30   Bolderberg - RC Peer

Klassement na speeldag 13

1. Hechtel

2. Park Houthalen

3. Bolderberg 

4. KRC Peer

5. KFC Hamont

6. THES B

7. Anadol

8. LHVV A

9. Heusden-Zolder

10. Leopoldsburg

11. RC Reppel

12. Turkse FC

13. Paal-Tervant

14. Stal

15. Grote Heide

16. Halen

12-30

13-28

13-25

13-24

13-23

13-22

13-21

12-18

13-17

13-15

13-15

13-13

13-12

13-12

12-9

12-2

Programma en klassement
4de provinciale D seizoen 2021-2022
 

Speeldag 14

04/12  18u00   Bocholt B - Achel VV B

04/12  19u30   SV Breugel - Maasland NO B

05/12  14u30   Opoeteren - Molenbeersel

05/12  14u30   Wijshagen - Lutlommel B

05/12  14u30   Waterloos - Eksel B

05/12  14u30   LHVV B - Bree-Beek B

05/12  14u30   Lommel Kol. - Gr. Brogel

Ellikom is vrij

Speeldag 15

11/12 18u00   Bree-Beek B - Lommel Kolonie

11/12 19u30   Achel VV B - Lindelhoeven VV B

11/12 19u30   Maasland NO B - Wijshagen

12/12 14u30   Lutlommel B - Waterloos

12/12 14u30   Molenbeersel - SV Breugel

12/12 14u30   Ellikom - Opoeteren

12/12 14u30   Eksel B - Bocholt B

Grote Brogel is vrij

Klassement na speeldag 12

1. Bocholt B

2. Grote Brogel

3. Bree-Beek B

4. Eksel B

5. Waterloos

6. Achel VV B

7. Lommel Kolonie

8. Ellikom

9. Opoeteren

10. SV Breugel

11. LHVV B

12. Wijshagen

13. Maasland NO B

14. Molenbeersel

15. Lutlommel VV B

11-27

13-24

12-23

12-23

11-22

12-22

12-21

13-21

12-19

12-19

12-15

12-12

12-6

12-4

12-3